TESLA Klima Inverter TA53QQET-1832IHWT
  • ID: 38642
  • ✔Na stanju
  • ✔Garancija: 60 mjeseci
  • ✔Besplatna dostava
Snaga: 5.6 kW grijanje, 5.3 kW hlađenje, Namjena za prostor od: 25 do 35 m2, Grijač vanjske jedinice, Tip klime: Inverter, Energetska hlađenja: A+++ , Energetska grijanja: A++ , WiFi: Da, 3D protok zraka, Vrsta rashladnog sredstva: R32, Nivo buke: 56 dB, Nocni Rezim, ODU Heater, Nominalna ulazna snaga hlađenja: 1430 kW, Godišnja potrošnja – hlađenje (kWh/a): 218, Godišnja potrošnja – grijanje (kWh/a): 1340, Temperatura -30 - 53 °C