75" Samsung QN800C Neo QLED 8K 100Hz Smart TV QE75QN800CTXXH
  • ID: 35885
  • ✔Na stanju
  • ✔Garancija: 24 mjeseca
  • ✔Besplatna dostava
Veličina ekrana
Veličina
75"
TIP ekrana
TIP
QLED
Rezolucija ekrana
Rezolucija
8K Ultra HD
Smart TV
Smart
DA
Tizen
7.599,00 KM
U cijenu je uključen PDV
U našem web shopu možete platiti:
Kontakt telefonNaručite telefonom
Pozovite broj 033 873 872 i recite šifru 35885
ChatLive chat
Pon-Sub od 9h do 21h
Email adresaprodaja@ninja.baOdgovorićemo Vam u najkraćem roku
Tehničke specifikacije
Veličina ekrana
Ekran veličina
75" (inch) / 190,5cm
Ekran ostalo
Ekran ostalo
Panel: QLED, Rezolucija: 8K Ultra HD, Brzina osvježenja slike: 120Hz, vantna Matrix Pro tehnologija,Neural Kvantni procesor 8K,Infinity ekran,HDR,HDR+,HLG, PQI (indeks kvalitete slike) 5000
Smart
DA, Operativni sistem: Tizen
Konektori
Konektori
HDMI 2.1 x4,USB 2.0 x3, LAN,Cl+WiFi6,
Tjuneri
Tjuneri
DVB-T/T2/C/S/S2
Audio
Audio
70W
Dimenzija
Dimenzija
Veličina proizvoda s postoljem (ŠxVxD) 1668.3 x 1023.8 x 286.4 mm